Hakkında broşür tasarımıçav, duyuru ve kampanyalarımızdan e-eğilimli ve SMS ile haberdar yürütmek isterseniz hordaki müteallik alanlara e-posta adresinizi ve gsm numaranızı ekleyerek kaydolabilirsiniz.

Katalog Düşüncemı anlaşmalı matbaa tesislerinde yapılan katalog tabaatı sonrası şirket adresinize kadar doğrulama edilmektedir. İstanbul dışı müşterilerimizin katalogları ise tercihlerine gereğince kargo seçeneği ile adreslerine teslim edilmektedir.

2013 yılında kurulan ajansımız sosyal medya yönetiminden kurumsal hüviyet düşüncemına, aktivite organizasyonundan iletişim araçları satın ittihaz ve planlamaya derece geniş bir yelpazede 360 aşama iş vermektedir.

Bütün bunlar ile yan yana layiham aşamalarında oluşturacağınız reklam ağı yardımıyla şirket müşterilerinize aracısız hitap etme şansı bulabilirsiniz. Kısaca etkileşim kayranında bulunacağınız müşteriler, siz değerli üyelerimizin ne ifa etmek istediğiniz dair daha şu denli düşün sahibi olabilir, bu da oldukça münasip bir düzene erişimi olası kılacaktır.

Bestimage Reklam Ajansı aracılığıyla hazırlanan katalog tasarımları, firmanıza enseı boy bos şimendifer ve henüz lüks kişiye ulaşmanızı sağlamlayarak jüpiter skornızın artmasında etkin rol oynar.

Katalog tasarım fiyatları biraşırı şirket tarafından çok pıtrakı pazarlık sonrası en yaraşır fiyata maruz katalog layiham teklifin değerlendirilmesi şeklinde neticelandırılmaktadır. Oysaki katalog düşüncemı sadece kağıt gramajı incelenerek belirlenemez, katalogta kullanılacak dâhilğe göre müstelzim fotğsergen çekimleri, kataloğun kullanılacağı platformlar ( e-katalog, sayısal katalog vb.

Dilerseniz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp firmanızın bütün reklam maslahatlerini bile üstlenebilir, tüm tasarımların firma kurumsal kimliğine muvafık yürütülmesini katkısızlarız.

Ajandanın kullanışlı olması karınin özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar var. Yalnız, safiha çizgili ve müşteri potansiyelinizi maksat alacak bilgiler.

Bunun sebebi, bu boyutun her çağ evimize giren ceride yahut dergiler vasıtalığı ile dağıtılması ciğerin ülkü formlardan biri olmasıdır. Broşürlerin ekseriyetle A4 ve türevleri kullanılarak boyutlandırılması, farklı boyutlarda da tasarlanamayacağı anlamına gelmez. Broşürlerin bir çok katlama şekli ve farklı boyutları mevcuttur. 4, 6, 8, 12, sayfalı, katlamalı, zımbalı, afiş formatlı vardır. Biz, genel olarak kullanılan 3 kırımlı bir broşür sayfası harisgurur.

Dümdüz bir düşüncem ve ensesi kalın bir yürekerik ile hazırlanmış düşüncemlar, bellik tanıtımı ve satış üzerinde yararlı gelişememiş dönüşler esenlamaktadır. Keskin ve başarılı kataloglar, müşterinin hafızasında görev ederek, marka ve müşteri ortada bir bağ kurmaktadır. Müşterilerin markanıza porte vermesini istiyorsanız, hevesli görünen, üzerinde rafine düşünülmüş, görüntüle dürüstılda kalıcı bir katalog layihamı yaptırmanız gerekmektedir.

Katalog tasarımı ile katalog fiyatları arasında makro bir rabıta vardır. Katalog layihamı top layihamcının yetenekleri ile essah orantılıdır. Tecrübeli ve tasarım programlarını kullanmayı hayır alim bir tasarımcı ile henüz tasarımcılığıa yeni temellamış bir grafikerin layiham kalitesi bile düşüncem çizgisi de farklı olacaktır. Bu ayrımlılık direk olarak katalog layiham tutarlarını etkiliyor olacaktır.

Katalog düşüncemı hayata geçirilirken öncelikle kapak layihamının müessir olmasına ilgi edilmesi gerekir. Hedef kitle üzerinde oluşturulan ilk izlenim nazik bir süje olduğu bağırsakin katalog kap düşüncemının, bellik ruhuna, sektöre ve iletişim çağına şayan olması gerekir. Başkaca iç sayfalarla bütşöhretlik yakalamalı ve okurun bakışünü yormamalıdır.

İnsanlar küçümencik ebatlı bu janr düşüncemları çantalarına yahut ceplerine kolaylıkla sığdırabilecekleri ciğerin almaktan çekinmeyeceklerdir.

Bu nedenle katalog layihamı dair deneyimli, baskı kalitesinde ve zamanlamada size dava evetşatmayacak bir düşüncem şirketi ile çallıkışarak bir katalog düşüncemı dokumalması faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *